ورود کاربران
ساعت
پيوندهاآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1811
 بازدید امروز : 44
 کل بازدید : 187756
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.31
صفحه اصلي > ریاست  

دوره شبانه دانشگاه با هدف ارتقا سطح علمی کارکنان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در سال 1370 تاسیس گردید. در ابتدا ریاست این دوره دانشگاهی را آقای دکتر مصطفی رضائیان بر عهده گرفتند. دوره شبانه در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پیراپزشکی ، بهداشت و پرستاری و مامایی در رشته های مشروحه ذیل کار خود را آغاز نمود:
حشره شناسی پزشکی، اتاق عمل، پرستاری، رادیولوژی ، هوشبری ، مدارک پزشکی، بهداشت محیط ، بهداشت عمومی ، بهداشت حرفه ای و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
این روند تا حدود سالهای 87 و 88 همچنان ادامه پیدا کرد تا با تغییر سیاستهای آموزشی و شغلی و تغییر نیاز و رویکرد اجتماعی برای اخذ مجوز مقاطع تحصیلات تکمیلی اقدام شد. بالاخره در سال 91 مجوز مذکور صادر گردید.

ریاست آقای دکتر رضائیان تا سال 1389 ادامه داشت و بعد از ایشان آقای دکتر غلامرضا حسن زاده تا سال 91 به ریاست دوره شبانه منصوب گردید و پس از ایشان جناب آقای دکتر محمدرضا پورمند عهده دار این مسئولیت گردیدند. در اردیبهشت ماه سال 1392 تا کنون ، آقای دکتر رضائیان مجددا به این پست منصوب گردید.
در سال 92 اولین گروه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد پا به عرصه علمی دوره شبانه نهادند. دانشکده دوره شبانه در آن سال با گروه رشته های مذکور در ذیل کار خود را در این مقطع آغاز نمود و همچنان این روند ادامه دارد.
فناوری اطلاعات سلامت ، انفورماتیک پزشکی ، انگل شناسی و قارچ شناسی پزشکی ، رادیوبیولوژی و حفاظت پرتوی، بیوشیمی بالینی ، آمار زیستی، مهندسی بهداشت محیط، بهداشت ایمنی و مواد غذایی ، مهندسی بهداشت حرفه ای ، مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ، اقتصاد بهداشت، آموزش بهداشت، کتابداری ، علوم تشریح ، فیزیک پزشکی ، مهندسی پزشکی ، سم شناسی پزشکی

این دانشکده همچنان پابند بر ارتقاء سطح علمی ، آموزشی و پژوهشی متخصصین عرصه سلامت ، بهداشت و درمان می باشد.


Design by Mehran Shesh Baradaran (mehran@pialeh.com) مهران شش برادران